Petit maluje wieżę Eiffla i inne opowiadania

Aniela Cholewińska-Szkolik Wydawnictwo: Zielona Sowa Seria: Bajki o misiach bajki
Zielona Sowa
bajki
Bajki o misiach

Krótko, zwięźle, na temat i z humorem :)

Miś, niedźwiadek - kto z nas ich nie lubi albo nie miał ulubionego (pewnie takich osób jest nie wiele). Miś to najpopularniejsza zabawka dziecięca od lat, to pierwszy przyjaciel i "wspieracz". Miś to przytulanka na tyle ważna, że ma nawet swoje święto w kalendarzu ( w tym roku przypada 25 Listopada).

Autorka napisała swoją książkę o misiach, którzy mają swoje przygody i to...

Lubicie misie przytulanki? Chyba każdy ma w pamięci (albo schowanego w szufladzie lub na strychu) swojego małego lub większego misia z czasów dzieciństwa. Niektórzy mają nawet po kilka misiów. Znam takich :) I bardzo dobrze. A i telewizyjny Jaś Fasola ma swojego charakterystycznego misia Teddy. Takie misie są jak wiecie najlepszymi przyjaciółmi. Bo one właśnie po to...

Bardzo ładne ilustracje, prosty tekst i ciekawe, barwne opowiadania. Czego chcieć więcej? Polecam.

• Przeczytane wielokrotnie
  • Dla dzieci i nie tylko
  • Dziecionkowe
  • Czytane córci
  • Literatura dziecięca
  • Przeczytane w 2016 r.
  • Przeczytane 3-4lata
  • 2017

Dodaj cytat z książki Petit maluje wieżę Eiffla i inne opowiadania