Kup teraz - 7 ofert w cenie od 19.44 zł do 25.47 zł

Crier l'Evangile
religia
Emmanuela Pliś
Chrześcijaństwo rekolekcje rozmyślania religijne

Proste, ale przejrzyste. Książka składa się z 2 części - Ośmiodniowe rekolekcje w Efraim (1898) i Wybór dokonany w Nazarecie (1900). Bardzo mi odpowiadają te przemyślenia. Jeśli chodzi o drugą część - to jest tam dużo o planowanym przez de Foucauld zakupie Góry Błogosławieństw (nie był to dobry pomysł). Podoba mi się też tytuł. Natomiast we wstępie są jakieś sprzeczności -...

• Ciekawe/bardzo dobre
  • Chrześcijaństwo

Karol de Foucauld Wykrzyczeć Ewangelię Ośmiodniowe rekolekcje w Efraim Zobacz więcej