Obsesja

Okładka książki Obsesja Laurelin Paige
Okładka książki Obsesja
Laurelin Paige Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Uwikłani (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Uwikłani (tom 2)
Found in You
Wydawnictwo Kobiece
2016-03-16
2013-09-28
Monika Pianowska
klub tajemnice erotyka seks uczucia przeszłość mrok obsesja fascynacja namiętność pożądanie grzechy związek romans zaufanie

2006 ocen

Jak w pierwszej części, najpierw trochę się irytowałam, a potem już przepadłam. Czyta się jednym tchem.

Zdecydowanie lepsza od pierwszej części. Aczkolwiek również pokręcona. Było na pewno znacznie więcej gorących scen, ale również sporo emocji.

Początkowo wściekałam się na główną bohaterkę za jej zachowania i nie do końca potrafilam zrozumieć jej postępowania. Jednak to jaka była była, to przede wszystkim związane było z tym co kiedyś przeszła. I teraz musiała pewnych spraw uczyć się na nowo. Trudno jest to pojąć, ale z czasem jak się zagłębiasz w jej historie zrozumiesz. Jest ona trochę zakręcona, ale to czyni ją jeszcze bardziej ciekawszą.

Cała książka ukazuje historie dwojga ludzi, którzy mimo swoich dawnych problemów próbują się wzajemnie odnaleźć i zaufać. Można powiedzieć, że to książka jest o budowaniu relacji dwojga ludzi zagubionych, "popsutych" w swoim życiu i próbujący się "naprawić".

Ogolnie książka nie zaskakuje niczym, ale zdecydowanie lepsza od pierwszej części...Taka lekka, na zabicie czasu .Może być.

Świetna książka.

Świetna książka.

Druga część zdecydowanie lepsza od pierwszej, opisy scen erotycznych nadal kuleją, ale przynajmniej w tej części już coś więcej się dzieje, jest więcej intryg i zdarzeń.

Co tu dużo mówić... milion razy lepsza od pierwszej części. Potrafi utrzymać w napięciu.

I pierwszą i drugą część czyta się z lekkości. W drugiej części jest więcej intrygi co chyba odrobinę bardziej mi się spodobało.

Druga część trylogii erotycznej okazała się być lepsza niż pierwsza,ciekawa jestem trzeciej. Nie jest to erotyk jakich wiele na rynku wydawniczym,autorka przeplata erotyzm(umieszcza go na równi z innymi kwestiami),wydarzeniami z życia bohaterów powodując iż są to postacie bardziej przyziemne(praca ,życie codzienne,rodzina). Z pierwszej części dowiedzieliśmy się z jakimi problemami zmagają się główni bohaterowie : Alayna- mania prześladowczą,Hudson- manipulacja i wykorzystywaniem kobiet. Zanurzamy się w ich świecie,do którego wkracza ta druga ,ta lepsza i ta bardziej perfidniejsza,która obrała sobie za cel zniszczenie ich związku. Dlaczego nie jest to kolejny byle jaki gniot wydawniczy? Bo czytając tę książkę przyłapiesz się nie raz na tym że bardzo znane ci będą poczynania głównych bohaterów i ich perypetie. Polecam tę książkę ,nie tylko panią!

Mam wrażenie, że ta część jest ciut lepsza od poprzedniej. Dużej części zwrotów akcji się nie spodziewałam, co u mnie rzadko kiedy się zdarza.

Lekka miła, wakacyjna lektura. Dla mnie jednak za dużo było ostatnio "lekkiej" książki ... dlatego trochę się pod koniec męczyłem, ale jeśli ogólnie książkę czyta się bardzo przyjemnie.

• Romans