Opowieści bielsze niż śnieg

Ewa Gil-Kołakowska Wydawnictwo: Bellona biografia, autobiografia, pamiętnik
Bellona
biografia, autobiografia, pamiętnik

2050

Zbiór wspomnień kilkunastu znanych polskich muzyków, aktorów, publicystów, satyryków. Wspomnień nieco nostalgicznych, ale też radosnych. Pokazujących z jednej strony świat i ludzi, których już nie ma, ale też trwałość niektórych dawnych tradycji i pojawianie się nowych. I tak, pan Artur Andrus opisuje niegdysiejsze wigilie u dziadków, dawne smaki i potrawy, które pojawiły...

"Opowieści bielsze niż śnieg" to publikacja w sam raz do przeczytania w okresie świąt Bożego Narodzenia. Momentami jest nieco smutna i melancholijna, lecz głównie bije z niej radość. Ponadto można poznać kilka przepisów na popisowe dania niektórych aktorów. Może akurat znajdą się na Waszym świątecznym stole?

Całość na:...

• #czytambopolskie
  • 52 książki 2018
  • Egzemplarz recenzencki
  • Przeczytane w 2018

Dodaj cytat z książki Opowieści bielsze niż śnieg