Czas zdrady

Okładka książki Czas zdrady Tom Clancy, Steve Pieczenik, Jeff Rovin
Okładka książki Czas zdrady
Tom ClancySteve Pieczenik Wydawnictwo: Amber Cykl: Centrum (tom 11) kryminał, sensacja, thriller
Centrum (tom 11)
Op-Center: Call to Treason
Amber
2006-07-01
2006-07-01
Tomasz Wilusz
oszustwo kampania polityka

Okładka książki Władza i imperium Marc Cameron, Tom Clancy
Władza i imperium Marc Cameron, Tom C...
Okładka książki Code of Honor Marc Cameron, Tom Clancy
Code of Honor Marc Cameron, Tom C...

Cykl CENTRUM na swoim stałym przyzwoitym poziomie . Jak zwykle w tym cyklu akcja na początku nieco niemrawa. Z każdą z przeczytanych stron nabiera jednak tempa , aby na koniec ze zdziwieniem stwierdzić , że to ostatnia strona .
Tym razem akcja dzieje się w USA . Wewnętrzne zagrożenie stworzone przez senatora o prawie faszystowskich poglądach na moment scala rozdarte Centrum. Mike Rodgers odchodzi w ramach cięć budżetowych i ciekawe jak potoczą się dalsze losy Centrum bez niego ?

Klasyka gatunku w dobrym wydaniu. Szalone pomysły na "wstawanie - Ameryki - zkolan". Lektura o pierwowzorze Trampa?
Poliryka i draństwo nie cofajace się przed zbrodnią dla osiągnięcia poparcia społecznego, podchody i rozgrywki w kaście "właścicieli" państwa.

Nie ukrywam,że bardzo zżyłem się z bohaterami całej serii, zwłaszcza z Paulem Hoodem i zupełnie jak stara panna w przypadku jakiejś telenoweli, potrafię przejmować się rozwodem szefa Centrum :P Ale z drugiej strony nie ukrywam też, że powoli męczą mnie zamachy terrorystyczne czy inne międzynarodowe intrygi. Nie jest to wina książki tylko chyba za długo już siedzę w tej tematyce. Książka utrzymuje poziom poprzednich tomów.

• Thriller/sensacja/kryminał
  • Tom Clancy
  • Clancy
  • Tom Clancy "Cykl Op-Center"
  • Brak Legimi A
  • Przeczytane 2014
  • Kabaty

Dodaj cytat z książki Czas zdrady