Tajemniczy szyfr

1974-01-01
C&T Crime & Thriller
kryminał, sensacja, thriller
2003-01-01

Po raz pierwszy sięgnąłem po tę książkę jako dziecko na początku lat 90. XX wieku i wówczas była dla mnie bardzo mocno wciągająca. Po latach przeczytałem ją ponownie i czegoś mi brakowało. Cóż, percepcja się zmienia, ale nadal uważam, że to świetna pozycja i polecam ją wszystkim, którzy lubią książki młodzieżowe z małym akcentem kryminalistycznym.

Ksiazka przygodowa z nuta malego "kryminalu" dla mlodszej mlodziezy.

książka sama w sobie przyjemna, aczkolwiek brakowało mi tego "czegoś". Czyta się ją całkiem sprawnie i szybko, rozdziały o przystępnej długości, ale brakowało mi takiego dreszczyku emocji związanego z rozwikłaniem tajemnicy i zabawy w detektywa. Na plus zarysowanie postaci i wątku głównego, minus - rozwlekłe opisy skał i całej geomorfologii

całkiem...całkiem...

Miła książka dzięki której można odetchnąć, a przy okazji pobawić się w detektywa :)

• 2012 - przed
  • Dla każdej małolaty
  • Audiobook
  • Audiobook
  • Rok 2018
  • Dawno temu, kiedy jeszcze chodziłam do biblioteki
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Tajemniczy szyfr