Tajemniczy szyfr

2003-01-01
1974-01-01

więcej Więcej

Miło mi się ją czytało.

Po raz pierwszy sięgnąłem po tę książkę jako dziecko na początku lat 90. XX wieku i wówczas była dla mnie bardzo mocno wciągająca. Po latach przeczytałem ją ponownie i czegoś mi brakowało. Cóż, percepcja się zmienia, ale nadal uważam, że to świetna pozycja i polecam ją wszystkim, którzy lubią książki młodzieżowe z małym akcentem kryminalistycznym.

Ksiazka przygodowa z nuta malego "kryminalu" dla mlodszej mlodziezy.

książka sama w sobie przyjemna, aczkolwiek brakowało mi tego "czegoś". Czyta się ją całkiem sprawnie i szybko, rozdziały o przystępnej długości, ale brakowało mi takiego dreszczyku emocji związanego z rozwikłaniem tajemnicy i zabawy w detektywa. Na plus zarysowanie postaci i wątku głównego, minus - rozwlekłe opisy skał i całej geomorfologii

całkiem...całkiem...

Miła książka dzięki której można odetchnąć, a przy okazji pobawić się w detektywa :)

• Poszukiwane
  • Młodzieżowe
  • Niedoczytane
  • 2021
  • 2010
  • Audiobook

Dodaj cytat z książki Tajemniczy szyfr