Rozmowy z ziemią. Tradycja przyrodopisarska w literaturze amerykańskiej

Okładka książki Rozmowy z ziemią. Tradycja przyrodopisarska w literaturze amerykańskiej
Joanna Durczak Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej
2010-01-01
2010-01-01
literatura amerykańska literaturoznawstwo przyroda natura
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Literatura na Świecie nr 2/1981 (118) Maksymilian Berezowski, Marek Dębowski, Joanna Durczak, Jean Giono, Eugène Guillevic, Pierre-Jakez Hélias, Eugeniusz Kabatc, Emmanuel Le Roy Ladurie, Małgorzata Łukasiewicz, Barbara Majewska, Henryk Markiewicz, Aleksandra Olędzka-Frybesowa, Zbigniew Podgórzec, Redakcja pisma Literatura na Świecie, Gary Snyder, Władimir Nikołajewicz Toporow, Józef Waczków, Denis de Rougemont
Ocena 4,0
Literatura na ... Maksymilian Berezow...