Pani Nikt Pamiętnik

E-bookowo
Pani Nikt Pamiętnik Dominika Budzińska literatura współczesna proza kobieca
literatura piękna
Pani Nikt Pamiętnik Dominika Budzińska literatura współczesna proza kobieca

Przyjemna, zabawna, lekka lektura na jeden długi zimowy wieczór.

"Pani Nikt Pamiętnik" to bardzo zabawna, ale także wzruszająca i pełna refleksji opowieść o kobiecie około 40-stki. Kiedy zabierałam się do czytania tej książki, nie wiedziałam, że tak mnie pochłonie. "Zarwałam" prawie całą noc, a rano poszłam niewyspana do pracy, ale było warto. Gorąco polecam.

Na półkach: , , , ,

"Zdecydowanie lepiej jest umieć kochać, tak do bólu. Bo miłość boli i to bardzo. To stan umysłu i stan fizyczny. Troska i tęsknota, lęk i błogostan, radość i cierpienie, pustka i pełnia. Wszystko i nic. Kalejdoskop emocji."

Powieść pełna refleksji, prostej prawdy o życiu, które niepotrzebnie komplikujemy na własne życzenie.Główna bohaterka chyba musiała nosić maskę w...

Kompletnie nie w moim klimacie, ale zadziwiające, jak bardzo trafia w "babskie" serce.

Dobra książka.Odnalazłam w niej wiele życiowej prawdy, podanej w fajny, zabawny sposób.

Prosta historia,ale opowiedziana w sposób ,który porusza i zmusza do myślenia.Nie ma w niej prostych recept,to lustro...a w nim KOBIETA ,ja ,bez makijażu,modnych ciuchów i gadżetów...warto spojrzeć ,warto zadać sobie parę pytań.
Wieczór z Panią NIKT na pewno nie będzie zmarnowany.Mój nie był.
Myślę ,że będę do niej wracać.

t

Jestem zachwycona tą powieścią. Przeczytałam dosłownie jednym tchem, zarwałam noc, kilka razy popłakałam się ze śmiechu i wzruszyłam do łez. Tyle refleksji, które nachodzą każdą z nas. Pomimo, że główna bohaterka przeżywa załamanie po stracie pracy, klnie jak szewc, pije i całymi dniami zalega na swojej drogiej kanapie, bywały chwile, kiedy naprawdę się z nią utożsamiałam....

Ta książka trafiła w moje ręce zupełnie przypadkowo, podczas jednego z babskich wieczorów u koleżanki.Zachwyciła mnie okładka i pomimo, że spodziewałam się po niej zupełnie innej historii, ów przypadek sprawił, że z "Panią Nikt" spędziłam przemiły i długi wieczór. Opisany w bardzo zabawny sposób rok z życia dojrzałej i zatwardziałej w swoich przekonaniach singielki o...

• E-book
  • 2015