Z historii mediów i dziennikarstwa. Studium selektywne

Okładka książki Z historii mediów i dziennikarstwa. Studium selektywne
Piotr GrochmalskiAnna Krygier Wydawnictwo: E-bookowo historia
historia
E-bookowo
2015-11-25
2015-11-25
historia prasy historia mediów stereotypy obraz medialny

Okładka książki Niepodległość ma jeden kształt Piotr Bączek, Justyna Błażejowska, Sławomir Cenckiewicz, Adam Chmielecki, Wojciech Fałkowski, Sławomir Frątczak, Piotr Grochmalski, Marcin Gugulski, Stefan Hambura, Dariusz Kocuń, Andrzej Kowalski, Michał Kozłowski, Krzysztof Łączyński, Mariusz Marasek, Piotr Naimski, Jan Olszewski, Radosław Peterman, Bolesław Piasecki, Paweł Piotrowski, Tomasz Sakiewicz, Bogdan Ścibut, Dominik Smyrgała, Adam Taracha, Jerzy Targalski, Piotr Woyciechowski
Ocena 3,5
Niepodległość ... Piotr Bączek, Justy...