Okładka książki Mikrokredyty w Europie sposobem na pobudzenie przedsiębiorczości i walkę z wykluczeniem społecznym
Agnieszka KurczewskaBożena Mikołajczyk Wydawnictwo: Difin historia
historia
Difin
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Rynki finansowe w rozwoju podmiotów gospodarczych Beata Filipiak, Bożena Mikołajczyk
Ocena 0,0
Rynki finansow... Beata Filipiak, Boż...
Okładka książki Klastry na świecie. Studia przypadków Joanna Fila, Agnieszka Kurczewska, Bożena Mikołajczyk
Ocena 0,0
Klastry na świ... Joanna Fila, Agnies...