Prosta metoda jak pozbyć się lęku przed lataniem

Okładka książki Prosta metoda jak pozbyć się lęku przed lataniem
Allen Carr Wydawnictwo: Betters nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Betters
2012-11-23
2012-11-23

W moim przypadku przeczytanie tej książki okazało się niestety niewystarczające. Przekonują mnie wszystkie argumenty, jakich używa autor, są trafne i bardzo racjonalne. Mimo to sama lektura nie wystarczyła by pokonać lęk podczas lotu. Być może ta książka pomoże komuś, kto boryka się z niewielkim strachem, ale na poważniejszy problem nie wystarczy.

Książka była moją ostatnią deską ratunku. Polecam każdemu, komu tak jak mi na myśl o locie samolotem przewracało się w brzuchu. Książkę przeczytałam od razu. Pomogła mi uporać się ze strachem i zrozumieć, że w samolocie nic złego mi się nie stanie. Polecam :)

Dodaj cytat z książki Prosta metoda jak pozbyć się lęku przed lataniem