Strach przed nocą

Justin Evans Wydawnictwo: kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller

Preston stan Virginia.
Trzydziestojednoletni George Davies - mistyk, mocno zagłębiony w teologię, twierdzi, że zło istnieje, że istnieje diabeł. Działacz katolickiej organizacji humanitarnej w Hondurasie. Ojciec upragnionego syna, staje przed własnym lękiem i niemocą, która nie pozwala mu na wzięcie w ramiona ukochanego dziecka.
„Dostawałem obłędu z niewyspania,...

książke przeczytałam w jeden dzień ,mimo ,że ten rodzaj literatury nie jest moim ulubionym.Walka lekarzy psychiatrii z egzorcystami o zdrowie-dusze dziecka ,intrygujaca postać matki ...

Rewelacyjna książka, jak pająk chodzący po plecach, ciągły niepokój, co jest fikcją, a co prawdą, czy to główny bohater ma urojenia, czy mówi prawdę...? Czytałam ją pierwszy raz dawno temu, ale głęboko zapadła mi w pamięć. Autor podczas pisania tej powieści wgłębiał się zarówno w różne przypadki opętania, jak też przypadki psychiatryczne i to mu wyszło!:-) Szkoda, że tak...

listopad 2014

nie urzekla mnie ta ksiazka choc przeczytalam cala moze dlatego ze nie bardzo lubie ksiazki o demonach jakas taka malo przekonujaca historia jak dla mnie

Daję tylko 1 gwiazdkę, bo ledwie ją skończyłam. Nudna, a jeśli to miał być horror - zupełnie nie straszna. Zawiodłam się nawet na zakończeniu. Nie polecam.

• 2013
  • Fantastyka