Bitwa książek. Opowieść balii

Okładka książki Bitwa książek. Opowieść balii
Jonathan Swift Wydawnictwo: Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego Seria: Kolory idei literatura piękna
literatura piękna
Kolory idei
Battle of the Books. A tale of a Tub
Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego
2013-01-01
2013-01-01
Krystyna Dąbrowska
Krystyna Dąbrowska

Ten bełkot to niestety nie dla mnie. Bardzo mi przykro. Zostawiam tę lekturę studentom literaturoznawstwa.

Dodaj cytat z książki Bitwa książek. Opowieść balii