Syndrom Kopernika

2007-11-12
Lilla Teodorowska

Okładka książki Sérum - 6 Henri Loevenbruck, Fabrice Mazza
Ocena 6,0
Sérum - 6 Henri Loevenbruck, ...
Okładka książki Sérum - 5 Henri Loevenbruck, Fabrice Mazza
Ocena 6,0
Sérum - 5 Henri Loevenbruck, ...
Okładka książki Sérum - 4 Henri Loevenbruck, Fabrice Mazza
Ocena 7,0
Sérum - 4 Henri Loevenbruck, ...

więcej Więcej

Na początku czytania pomyślałam że przez to że główny bohater ma problem z głową , książka może potoczyć się na milion sposobów. Może wydarzyć się wszystko a na koniec i tak okaże się że to tylko wymysł bohatera... Podobała mi się ze względu na to że jeszcze nie natrafiłam na książkę o podobnej tematyce i była dla mnie taka... świeża :)

Książka może nie jest jakaś naprawdę dobra, ale czytałem ją z wielkim zaciekawieniem i nie było momentu gdzie bym się zawiódł.

Podobały mi się zapiski z Notatnika, które wydaję mi się czasami były felietonami.

jezeli ktoś lubi teorie spiskowe i zdumiewajace zwroty akcji - niech czyta czym prędzej ! :)

Jak dla mnie rewelacja!:)

Wszyscy, którzy chcecie przeczytać tę książkę!

Jeśli chcecie ją czytać to nienastawiajcie się na arcydzieło, po prostu czytajcie. Wtedy odnajdziecie w niej wieeelkie plusy.

Polecam!

• 2012