Fantastyczna czterdziestka. Poradnik pozytywnego życia

Agnieszka OrnatowskaBogusław Stępień Wydawnictwo: Helion poradniki
Helion
poradniki

Książka z cyklu następny poradnik z którego nic nie wywnioskujesz. Historie jak w setkach gazet. Szkoda czasu, lepiej znaleźć jakaś ciekawą pozycje.

Książka-lustro. Książka, w której można się przejrzeć. Przytoczone są wypowiedzi różnych ludzi na te same pytania. Można znaleźć w niej m.in. swoje odbicie, odbicie swego życia: zachowania, postaw, reakcji, wyborów. Można również znaleźć propozycje, jak rozwiązać, bądź zmienić w sobie to, co nam przeszkadza lub czego w sobie zwyczajnie nie lubimy. Wszystko to okraszone...

• Przeczytane 2016
  • Kamehame-Ha