Zielona dieta koktajlowa

Zdrowie
Bukowy Las
2015-06-03
2015-06-03

Kolejna pozycja kupiona za przysłowiowe grosze, która okazała się być cennym nabytkiem. Pomimo, że jest ona pisana na rynek amerykański, można znaleźć w niej wiele cennych uwag i pomocnych rad, które można spokojnie wykorzystać na co dzień w naszych polskich warunkach. Sama robię koktajle z przepisów podanych w książce i proszę mi wierzyć, produkty nie są jakieś "udziwnione" a i cena jest przystępna.
Serdecznie polecam.

Lekka, przyjemna książka. Możemy się dowiedzieć jak wiele korzyści zdrowotnych mogą wnieść koktajle jeśli wprowadzimy je na stałe do swojego jadłospisu. Ponadto dodatek z przepisami na zielone koktajle daje nam różnorodność w wyborze po zakończeniu 10 dni oczyszczających. Naprawdę jest w czym wybierać. Dałabym większą ocenę ale oczywiście autorka dodając kilka wysokobiałkowych posiłków nie uwzględniła wegetarian/wegan, co uważam, że w XXI wieku jest trochę nie na miejscu.

Wiele niepopartych badaniami naukowymi "mądrych rad"

Wiele niepopartych badaniami naukowymi "mądrych rad"

Dodaj cytat z książki Zielona dieta koktajlowa