O rzekomej, sfałszowanej donacji Konstantyna

De falso credita et ementita Constantini donatione declamatio
historia
Konrad Kokoszkiewicz
Historia średniowiecze koścół i państwo motyw donacji Kontantyna

Okładka książki Filozofia włoskiego odrodzenia Gianfrancesco Poggio Bracciolini, Giordano Bruno, Tommaso Campanella, Scipione Capece, Girolamo Cardano, Andrea Cesalpino, Cesare Cremonini, Marsilio Ficino, Girolamo Fracastoro, Galileo Galilei, Niccolò Machiavelli, Giannozzo Manetti, Pier Angelo Manzolli, Mario Nizolio, Andrzej Nowicki, Francesco Patrizzi, Pietro Pomoponazzi, Simone Porzio, Sertorio Quattroromani, Cosimo Raimondi, Giulio Cesare Scaligero, Bernardino Telesio, Lorenzo Valla, Giulio Cesare Vanini, Francesco Giorgi Veneto, Jacopo Zabarella, Leonardo da Vinci, Antonio de Ferrariis, Giovanni Pico della Mirandola, Giambattista della Porta
7,5
Filozofia włos... Gianfrancesco Poggi...