Pustkowia żałoby

Okładka książki Pustkowia żałoby Giles Blunt
Okładka książki Pustkowia żałoby
Giles Blunt Wydawnictwo: Amber Cykl: John Cardinal (tom 4) literatura piękna
John Cardinal (tom 4)
By the time you read this
Amber
2007-01-01
2007-01-01
Krzysztof Uliszewski
powieść

Tajemnice z pozoru nie do rozwiązania, emocje, zwroty akcji. Te słowa idealnie opisują "Pustkowia Żałoby".
Książkę kupiłam za 5 zł na stoisku taniej książki podczas rejsu na Mazurach dla zabicia czasu. Okazała się strzałem w dziesiątkę! Z zabijacza czasu przemieniła się w książkę godną polecenia.
Ciekawa ,i w idealnym tempie rozwijająca się, akcja jest wielkim atutem tej książki. Działa jak magnes na czytelnika, przyciąga i nie chce puścić!

Ciekawa ,i w idealnym tempie rozwijająca się, akcja jest wielkim atutem tej...

Trochę ciężko się czyta momentami, ale i tak wspaniała ksiązka.

Trochę ciężko się czyta momentami, ale i tak wspaniała ksiązka.

Żona detektywa Cardinala przegrała w końcu walkę z depresją. Odebrała sobie życie... Ale nie ona jedna. Algonquin Bay wstrząsa cała seria zagadkowych samobójstw. Zrozpaczony Cardinal nie wierzy jednak w tak dziwne zbiegi okoliczności. Pożegnalny list żony, szokujące zdjęcia, pełne nienawiści anonimy kierują go na zupełnie nieoczekiwany trop.

Powieść Gilesa Blunta jest doskonałym połączeniem thrillera psychologicznego i klasycznej powieści kryminalnej. Doskonale opisuje stratę kogoś bliskiego. Zaskoczenie jest zaskakujące, na pierwszy rzut oka niepowiązane ze sobą wątki fajnie się przeplatają. Polecam książkę każdemu kto chce przeczytać coś innego niż zwykły thriller.

Powieść Gilesa Blunta jest...

40 / 2014

40 / 2014

Niezła książka, dobrze się czyta

Niezła książka, dobrze się czyta

Bardzo dobra książka, czyta się ją szybko wpada w oko i zostaje w pamięci. Polecam

Książka lekka i przyjemna, szybko się ją czyta jednak niczym nie zaskakuje, a rozwiązanie zagadki jest bardzo oczywiste.

• Kryminał
  • Przeczytana 2022
  • Na wymianę
  • Oddane/sprzedane/zamienione
  • Kryminał/Thriller/Sensacja

Dodaj cytat z książki Pustkowia żałoby