Zjazdy konsulów polskich w ZSRR. Protokoły i referaty 1927-1934

Edward KołodziejMariusz Mazur Wydawnictwo: historia
historia
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Wieś Radomska Barbara Fatyga, Justyna Górska-Streicher, Zenon Guldon, Feliks Jarosiński, Józef Jarosiński, Kazimierz Jaroszek, Edward Kołodziej, Małgorzata Kwarcińska, Zbigniew Lechowicz, Antoni Lipiec, Aleksandra Lubczyńska, Sebastian Piątkowski, Tadeusz Rostkowski, Tadeusz Sadkowski, Michał Sobol, Jan Święch, Piotr Szacki, Wiesław Theiss, Piotr Adam Tusiński, Agnieszka Zarychta-Wójcicka, Przemysław Zieliński
Ocena 0,0
Wieś Radomska Barbara Fatyga, Jus...
Okładka książki Zjazdy i konferencje konsulów polskich w Niemczech. Referaty 1928-1938 Henryk Chałupczak, Edward Kołodziej
Ocena 0,0
Zjazdy i konfe... Henryk Chałupczak,&...