Między Bałtykiem a Morzem Czarnym. Szlaki międzymorza IV-I tys. przed Chr.

Wydawnictwo Poznańskie
historia

Porównaj ceny i

Okładka książki Wielkopolska w dziejach. Archeologia o regionie Hanna Kóčka-Krenz, Andrzej Marek Wyrwa, Michał Brzostowicz, Zofia Kurnatowska, Jacek Wierzbicki, Jacek Wrzesiński, Henryk Machajewski, Aleksander Starzyński, Dobrochna Jankowska, Janusz Czebreszuk, Marcin Ignaczak, Andrzej Michałowski, Michał Kara, Tadeusz Baranowski, Leszek Ziąbka, Andrzej Krzyszowski, Ewa Pawlak, Małgorzata Klunder, Agnieszka Kowalczuk, Paweł Pawlak, Edward Krause, Maksymilian Frąckowiak, Mariusz Drzewiecki
7,5
Wielkopolska w... Hanna Kóčka-Krenz,&...