Nieświadomość i transcendencja. Teksty dedykowane Profesor Zofii Rosińskiej

Okładka książki Nieświadomość i transcendencja. Teksty dedykowane Profesor Zofii Rosińskiej
Joanna Michalik Wydawnictwo: filozofia, etyka
filozofia, etyka
2011-01-01
2011-01-01
Filozofia estetyka czas transcendencja nieświadomość podmiot
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Schulz. Między mitem a filozofią Przemysław Bursztyka, Marcin Całbecki, Agnieszka Dauksza, Paweł Dybel, Aleksander Furtak, Maria Gołębiewska, Adam Górniak, Jerzy Jarzębski, Arkadiusz Kalin, Marzena Karwowska, Adam Lipszyc, Iwona Lorenc, Ireneusz Łysik, Joanna Michalik, Orna Mondshein, Wojciech Owczarski, Zofia Rosińska, Dariusz Konrad Sikorski, Anna Szyjkowska-Piotrowska, Przemysław Tacik, Piotr Jakub Wąsowski
Ocena 7,0
Schulz. Między... Przemysław Bursztyk...
Okładka książki Freud i nowoczesność Przemysław Bursztyka, Joanna Michalik, Zofia Rosińska
Ocena 7,0
Freud i nowocz... Przemysław Bursztyk...