Język myśli. LOT 2

Wydawnictwo Naukowe PWN
2011-01-01
2011-01-01
Witold M. Hensel
Filozofia filozofia analityczna epistemologia teoria umysłu poznającego

Okładka książki Błąd Darwina Jerry Fodor, Massimo Piattelli-Palmarini
Ocena 6,5
Błąd Darwina Jerry Fodor, Massim...

Tekst jest bardzo luźny, nie ma tu żadnych konkretów ale to ma być atut tej książki. Autor tego wydania ma bardzo dziwne pojęcie o marketingu.
Poleciłbym, ale nie wiem czy zachęcać do jej czytania czy może powiedzieć: są lepsze książki o logice języka naturalnego; czystym Vernuft.

Dodaj cytat z książki Język myśli. LOT 2