Język programowania Delphi

informatyka, matematyka
Nakom
2012-11-02
2012-11-02

Język programowania Delphi jest najlepszym językiem tak jak lew jest królem dżungli. Każda osoba, która chcę w życiu coś osiągnąć MUSI przeczytać tą książkę oraz pozostałe dzieła Pana Profesora Andrzeja Marciniaka. Cały język jest tu idealnie opisany. Wszystkie zagadnienia zostają omówione od podstaw, natomiast po przeczytaniu uświadomiłem sobie jakim beznadziejnym językiem jest Python. Moda przemija i tak też moda na Pythona przeminie, natomiast Delphi razem ze swoim najszybszym kompilatorem na świecie pozostanie na zawsze na topie. Polecam tą książkę każdemu ;)

Najlepsza książka w zakresie programowania, cudowny język, podstawa każdej programistycznej legendy. Chcesz być wielkim programistą? Musisz przeczytać ta niezbędna pozycję, jest to swoista Biblia programowania, cudo literatury techniczno-humanistycznej. Nie spoilerujac samej treści, dzieło zawiera wiele nagłych zwrotów akcji, a pierwszy znajduje się już na wstępie, gdy każdy z czytelników (pragnących programistycznego oświecenia) pierwszy raz będzie próbował zdobyć niedostępna wersję Delphi i jego fenomenalny kompilator. Po czasie zdecydować się będzie mógł na jakże słabszy embarcadero Delphi. Naprawdę sam język jest niezastąpiony gdyby nie on moja kariera w branży nigdy by się nie zaczęła. Cudo, gorąco polecam!

Dodaj cytat z książki Język programowania Delphi