Witkacego portret wielokrotny. Szkice i materiały do biografii (1918-1939)

Okładka książki Witkacego portret wielokrotny. Szkice i materiały do biografii (1918-1939)
Janusz Degler Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Państwowy Instytut Wydawniczy
2009-09-22
2009-09-22

Okładka książki Kronika Miasta Łodzi 2 (78)/2017 Tomasz Czarnecki, Janusz Degler, Paulina Długosz, Błażej Filanowski, Małgorzata Golicka-Jabłońska, Piotr Jaworski, Julian Kuciński, Anna Kuligowska-Korzeniewska, Dariusz Kędzierski, Grzegorz Matuszak, Monika Nowakowska, Gustaw Romanowski, Jan Skąpski, Paweł M. Sobczak, Maria Sondej, Krzysztof Paweł Woźniak, Janusz Zagrodzki, Olga Łabendowicz, Józef Śreniowski
Ocena 0,0
Kronika Miasta... Tomasz Czarnecki, J...
Okładka książki Dialog, nr 7-8 / wakacje 2003 Anna Adamowicz-Kędzierska, Max Cegielski, Mahesh Dattani, Janusz Degler, Mikołaj Grabowski, Piotr Gruszczyński, Girish Karnad, Jacek Kopciński, Anna Kuligowska-Korzeniewska, Julia Leslie, Krystian Lupa, Maria Maj, Krzysztof Mroziewicz, Tadeusz Nyczek, Alina Obidniak, Susan Oommen, Redakcja miesięcznika Dialog, Eustachy Rylski, Małgorzata Semil, Jacek Sieradzki, Piotr Skiba, Tatiana Szurlej
Ocena 0,0
Dialog, nr 7-8... Anna Adamowicz-Kędz...