Podstawy wszczęcia wtórnego postępowania upadłościowego

Okładka książki Podstawy wszczęcia wtórnego postępowania upadłościowego
Patryk Filipiak Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wolters Kluwer Polska
2013-01-01
2013-01-01
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Europejskie prawo upadłościowe Komentarz Patryk Filipiak, Anna Hrycaj, Feliks Zedler
Ocena 0,0
Europejskie pr... Patryk Filipiak, An...