Dezaktywacja i aktywacja emocji w psychoterapii

Okładka książki Dezaktywacja i aktywacja emocji w psychoterapii
Zdzisław Sybilski Wydawnictwo: nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)

Po tej pozycji spodziewałam się czegoś zupełnie innego. Sam tytuł sugeruje, iż w książce zostaną zawarte metody dezaktywacji i aktywacji emocji w psychoterapii i owszem są. Tylko problem w tym, że nie jest to nic odkrywczego, czego nie można znaleźć w innej literaturze. Mało przykładów typowo z gabinetu. Do tego usterki korektorskie. Czuję się rozczarowana.

Polecam

Polecam

Dodaj cytat z książki Dezaktywacja i aktywacja emocji w psychoterapii