Interaktywna wizualizacja danych

informatyka, matematyka
Helion
2014-02-10
2014-02-10

Okładka książki Anatomia Liverpoolu. Historia w dziesięciu meczach Scott Murray, Jonathan Wilson
Anatomia Liver... Scott Murray, Jonat...

Bardzo dobra książka o bibliotece D3. Zwłaszcza dla początkujących programistów lub osób, które dot tej pory z programowaniem nie miały w ogóle nic wspólnego. Programistom z mniejszym lub większym stażem też ta pozycja powinna przypaść do gustu.

Książka jest napisana lekko i dowcipnie. Kolejne przykłady prowadzą czytelnika za rączkę więc nawet najodporniejsi na naukę programowania bez problemu poradzą sobie z opanowaniem całości materiału. Część książki pokrywa się z dostępnym za darmo kursem na stronie autora ale wydanie papierowe jest bardziej obszerne (no i jest po polsk ;) ).

Można by się przyczepić do kilku zagadnień merytorycznych (np. twierdzenie, że funkcja i metoda to synonimy) i edycyjnych (kilka literówek) ale ogólnie, z czystym sumieniem mogę polecić tę pozycję każdemu kto chce zacząć przygodę z biblioteką D3.

• Analityka
  • Praca

Dodaj cytat z książki Interaktywna wizualizacja danych