Kup teraz - 4 oferty w cenie od 21.39 zł do 21.99 zł

literatura piękna
978-83-7515-084-1
Anna Gralak
Dziecioodporna Emily Giffin

Doskonała książka poruszająca niezwykle istotne zagadnienie. I fatalne zakończenie, które wszystko psuje.

Pierwsza książka tej autorki, który skusił mnie tytułem! Sama byłam i chyba nadal trochę jestem dziecioodporna;) co jeszcze te 10-15 lat temu było wręcz nie na miejscu tak uważać....Bałam się jednak,że będzie tu trochę takiego amerykańskiego lukrowania a końcówka będzie pod tytułem "żyli długo i szczęśliwie", a tu....niespodzianka!!. Książkę czytałam bardzo dawno, kiedy...

Pierwsze spotkanie z Giffin i wyszło nieźle - książka momentami nudzi, ale ogólnie na plus.

Rewelacyjna wzruszająca

Lekka kobieca literatura. Niewiele się zapamiętuje, ale na wakacje idealna lektura.

Tytułowa dziecioodporna to trzydziestopięcioletnia Claudia która przed ślubem zawarła z mężem Benem układ: nie będą mieć dzieci.Zamiast wstawać w nocy, zmieniać brudne pieluchy , będą robić karierę, podróżować i korzystać z życia. Byli bardzo stanowczy i jednomyślni, do czasu… kiedy w domu ich wspólnych przyjaciół pojawia sie dziecko.
Ben nagle chce zostać ojcem.Czy ich...

Ksiazka naprawdę mnie zainteresowała i wciągnęła. Wiele zwrotów akcji, co podkręca dynamikę. Sama fabuła daje do myślenia i zmusza do refleksji nad przeróżnymi aspektami macierzyństwa, a także życiowymi wyborami.

Jestem trochę rozczarowana tą książką Emily Giffin. Do połowy powieści roztrząsany jest problem posiadania bądź nieposiadania potomstwa i korzyści płynące z nieposiadania dzieci.
Tytułowa bohaterka Claudia nie chce mieć dzieci i znajduje partnera, który podziela jej poglądy, jednak do czasu. Gdy u bliskich znajomych pojawia się dziecko, Ben zmienia zdanie, jednak Claudia...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

3 cz.książka była fajna,temat ciekawy...ale bardzo szybko zapomnialam zakonczenia☺ Claudia ma wszystko-cudownego męża, dobra prace i spełnia marzenia. do szczęścia brakuje jej dziecka. ..czy na pewno? pragnie go Jej mąż Ben, a dla niej to wciąż problem. ponadto Claudia czuje się oszukana,ponieważ ben przyrzekl,że nigdy nie będzie chciał dziecka...czy da się pogodzić tak...

4 757
    1 527