Stangret Jaśnie Pani. Część 1

2013-01-01
2013-01-01
9788377691908

więcej Więcej

Ocaliłam książkę przed niechybnym spoczęciem na stosie makulatury. Ot, ktoś wyrzucał, to wzięłam. Spodziewałam się peanów na cześć PRL i KC PZPR, ale bardzo się pomyliłam.
Dawno nie czytałam powieści obyczajowej, więc zaskoczeniem dla mnie było pochłonięcie jej w dwa wieczory i okraszenie jej moimi łzami.
Smutny, a nawet tragiczny los pokolenia wojny i trudnego okresu po...

• Sprzedam / wymienię: książki
  • Edipresse