Pekin. Informator turystyczny

Okładka książki Pekin. Informator turystyczny
Jian Niu-ŁochowskaMarcin Łochowski Wydawnictwo: Wydawnictwo Akademickie Dialog turystyka, mapy, atlasy
turystyka, mapy, atlasy
Wydawnictwo Akademickie Dialog
2015-02-12
2015-02-12
Chiny Pekin podróże przewodniki turystyka

Okładka książki Ucieknie mnich, lecz nie umknie świątynia. Przysłowia i mądrości chińskie praca zbiorowa, Marcin Łochowski
Ocena 7,5
Ucieknie mnich... praca zbiorowa, Mar...

Czytając ją ponownie, przypomniały mi się moje młodzieńcze czasy. Niesamowita podróż do Australii i przeszłości.

Dodaj cytat z książki Pekin. Informator turystyczny