Paradoks wyboru. Dlaczego więcej oznacza mniej

Barry Schwartz Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN popularnonaukowa
Wydawnictwo Naukowe PWN
popularnonaukowa
2013-05-29

Masło maślane. Pare ciekawych eksperymentów opisanych wraz z wnioskami, ale nic poza tym.

2049

W dzisiejszych czasach nie wyobrażamy sobie, że możemy pójść do sklepu i tam zastać puste półki lub tylko z jednym fasonem spodni, koszulek, bluz itd. Jesteśmy zaatakowani wielością. Ta różnorodność atakuje nas na każdym kroku. Z jednej strony dobrze, bo mamy w czym wybierać i możemy samodzielnie (ale czy na pewno?) kreować swój wygląd, otoczenie. Dostaliśmy tak szerokie...

Dyskusje

• Psychologia