Bieganie. Od rekreacji do maratonu. Jak biegać szybciej, dalej, mądrzej

Okładka książki Bieganie. Od rekreacji do maratonu. Jak biegać szybciej, dalej, mądrzej
praca zbiorowa Wydawnictwo: Solis sport
sport
Solis
2014-03-21
2014-03-21

Okładka książki Seks dla bystrzaków Pierre A. Lehu, Ruth K. Westheimer
Ocena 6,2
Seks dla bystr... Pierre A. Lehu, Rut...
Okładka książki Życie na pełnej petardzie czyli wiara, polędwica i miłość Jan Kaczkowski ks. (ksiądz), Piotr Żyłka
Ocena 7,7
Życie na pełne... Jan Kaczkowski ks. ...

Bardzo fajny poradnik o bieganiu.Jest bardzo fajnie podzielony na różne rozdziały. Są ćwiczenia,rozpisy,plany,funkcje organizmu,o ubiorze,o jedzeniu (kiedy,co i jak),o maratonach czy innych zawodach i o wiele więcej... :) Warto przeczytać,bo bardzo dużo fajnych wskazówek.

Dodaj cytat z książki Bieganie. Od rekreacji do maratonu. Jak biegać szybciej, dalej, mądrzej