Kieszonkowy przewodnik. Kreta + Mapa

Insight Pocket Guide: Crete
turystyka, mapy, atlasy
Małgorzata Malczyk
mapa Kreta Grecja wyspa

Największą zaletą tego wydawnictwa która daje mu przewagę nad pozostałymi przewodnikami po Krecie są 24 doskonale przygotowane trasy wycieczkowe po wyspie. W każdym z czterech rejonów zaplanowano spacer po stolicy oraz po kilka wycieczek objazdowych po największych atrakcjach. Wśród tras można znaleźć zarówno całodniowe wycieczki jak i krótsze pozwalające na plażowanie....

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Kieszonkowy przewodnik. Kreta + Mapa