Bezpieczeństwo zewnętrzne państwa w polskiej myśli politycznej po 1989 roku

Okładka książki Bezpieczeństwo zewnętrzne państwa w polskiej myśli politycznej po 1989 roku
Arkadiusz Lewandowski Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika historia
historia
Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Narodowa demokracja XIX-XXI wiek : dzieje ruchu politycznego. T. 2, Działalność Grzegorz Baziur, Aneta Dawidowicz, Rafał Dobrowolski, Jan Engelgard, Piotr Grabowiec, Artur Grudniak, Mirosław Habowski, Urszula Jakubowska, Przemysław Jarosław Jastrzębski, Tomasz Kenar, Lucyna Kulińska, Arkadiusz Lewandowski, Henryk Lisiak, Jarosław Macała, Dajnowicz Małgorzata, Wojciech Jerzy Muszyński, Jolanta Mysiakowska-Muszyńska, Daniel Pater, Rafał Sierchuła, Mariusz Tomczak, Adam Andrzej Urbanowicz, Z. Waszkiewicz, Piotr Wiertelak
Ocena 0,0
Narodowa demok... Grzegorz Baziur, An...