Miasto 44 + CD

Marcin Mastalerz Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN literatura piękna
Wydawnictwo Naukowe PWN
literatura piękna
2014-01-01

Bardzo szybko czytałem, czy to kwestia stylu czy tematu mi znanego. Najpierw książka, a później w TVP puszczali film. Hehehe:)

Książka, którą bardzo ciężko mi się czytało

Właśnie tak wyobrażałam sobie książkę napisaną na podstawie scenariusza filmowego. Mało emocji, płytkie dialogi, postacie niescharakteryzowane. Słabe opisy otoczenia, a do tego mnóstwo zdjęć z filmu - bo po co opisywać krajobraz wojny, kiedy można po prostu wkleić odpowiedni kadr z filmu? Naprawdę, niczego nie trzeba tu sobie "wyobrażać", wszystko mamy podane na tacy. Chyba...

• Dla Nastolatków
  • 2018