Seksualne przebudzenie kobiet. Tantryczny przewodnik z ćwiczeniami

Shakti Mari-Malan Wydawnictwo: Czarna Owca poradniki
Sexual Awakening for Woman. A Tantric Workbook
Czarna Owca
seks tantryczny ćwiczenia poradnik kobiet kobiety
Sexual Awakening for Woman. A Tantric Workbook
poradniki
seks tantryczny ćwiczenia poradnik kobiet kobiety

"Seksualne przebudzenie kobiet. Tantryczny przewodnik z ćwiczeniami" to książka odkrywająca nieznaną często stronę kobiecej seksualności. Opisuje liczne techniki i ćwiczenia na to jak rozbudzić kobiecą energię seksualną i sprawić, że przyjemność z seksu będzie prawdziwa i głęboka. Literatura traktująca o życiu intymnym często pomija kobiece potrzeby i pragnienia. Stąd...

• Psychologia
  • Ciałopozytywność, seks, związki