Szczenię doskonałe

Gwen Bailey flora i fauna 208 str.
2014-09-01

Galaktyka
flora i fauna
pies szczenię doskonałe socjalizacja wychowanie

Kup książkę

Posiada podstatowe informację o psie

Na półkach: , , , ,

Uważam, że jest to świetna książka dla osób, które zamierzają mieć lub mają już szczeniaczka. Przydatne porady, które są podzielone na odpowiednie rozdziały. W każdym ważnym temacie są pomocne zdjęcia. Mi się ten poradnik bardzo przydał i pozwolił zrozumieć wielorakie zachowania małego pieska. Wtedy i ja wiedziałam, jak mam się zachować i jak reagować w odpowiednim momencie.

Pozycja godna polecenia dla każdego początkującego właściciela psa. Wiedza skondensowana, poparta ilustracjami, przykładami najczęstszych problemów i sposobów ich rozwiązania. Przystępny język i urozmaicona kompozycja sprawiają, że treści łatwo zapadają w pamięć a w razie potrzeby można szybko odnaleźć interesujące nas zagadnienie.

Jest to już drugie, nieco bogatsze, wydanie tejże publikacji, a pierwsze cieszyło się ogromną popularnością zarówno wśród amatorów jak i doświadczonych szkoleniowców czworonogów.

Lektura podzielona jest na 16 rozdziałów: Surowa materia; Jak szczenię postrzega świat; W nowej rodzinie; Stadia rozwoju; Życie z nowym szczenięciem; Socjalizacja; Nauka czystości w domu;...

Zadziwiająco przytłaczająca lektura.
Moja wizja posiadania psa od szczeniaka wyglądała mniej więcej tak: chodź tu, mój słodziutki, pójdziemy na dwór, pobawimy się, pani da jeść, no dobrze, dobry piesek, mój kochany! Mniej więcej tak, ze sporadycznymi momentami zniechęcenia, napominania, powstrzymywania przez działaniami destrukcyjnymi dla mienia i nerwów właścicieli.

A w...

Dyskusje

• Psy
  • 2018
  • Kynologia
  • Zwierzęta
  • E-book

Dodaj cytat z książki Szczenię doskonałe