Minecraft. Kompendium gracza

Okładka książki Minecraft. Kompendium gracza
Stephen O'Brien Wydawnictwo: Helion informatyka, matematyka
informatyka, matematyka
Helion

Świetny poradnik dla wszystkich fanów Minecrafta - tych początkujących i tych bardziej zaawansowanych. W książce w przystępny sposób zostały wyjaśnione tajniki gry: sterowanie, zasady rządzące światem Minecrafta, właściwości przedmiotów wchodzących w skład inwentarza. Dużym plusem jest charakterystyka wszystkich potworów, zarówno tych agresywnych, jak i neutralnych.

Dodaj cytat z książki Minecraft. Kompendium gracza