Bogactwo Księgi Rut

2015-01-01
2015-01-01
9788377202760
Rut Moambitka Księga Rut Stary Testament

Książka ma kształt rozważań na temat "Księgi Rut" ze Starego Testamentu.
Pomimo, że to bardzo krótka księga (można ją przeczytać w kilkanaście minut) oraz powstała XXV wieków temu jej treści są dalej aktualne. Dalej pozostajemy grzeszni, miłość ma wielkie znaczenie, a dobroć zawsze wraca zwielokrotniona. Zaczęliśmy Wielki Post, a ta książka może być dobrym przewodnikiem w tym szczególnym okresie.

Książka ma kształt rozważań na temat "Księgi Rut" ze Starego Testamentu.

Dodaj cytat z książki Bogactwo Księgi Rut