Bogactwo Księgi Rut

Rut Moambitka Księga Rut Stary Testament
religia
9788377202760
Rut Moambitka Księga Rut Stary Testament

Książka ma kształt rozważań na temat "Księgi Rut" ze Starego Testamentu.
Pomimo, że to bardzo krótka księga (można ją przeczytać w kilkanaście minut) oraz powstała XXV wieków temu jej treści są dalej aktualne. Dalej pozostajemy grzeszni, miłość ma wielkie znaczenie, a dobroć zawsze wraca zwielokrotniona. Zaczęliśmy Wielki Post, a ta książka może być dobrym przewodnikiem w...

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Bogactwo Księgi Rut