Atlas linii kolejowych Polski 2014

2014-01-01
2014-01-01

Okładka książki Atlas tramwajów Arkadiusz Lubka, Marcin Stiasny
Ocena 9,0
Atlas tramwajów Arkadiusz Lubka, Ma...
Okładka książki Mały Atlas Linii Kolejowych Polski 2011 Ryszard Stankiewicz, Marcin Stiasny
Ocena 10,0
Mały Atlas Lin... Ryszard Stankiewicz...
Okładka książki Atlas linii kolejowych Polski 2011 Ryszard Stankiewicz, Marcin Stiasny
Ocena 0,0
Atlas linii ko... Ryszard Stankiewicz...

Tytaniczna praca autorów okraszona archiwalnymi zdjęciami i mnóstwem detali w postaci dat otwarć/zamknięć linii kolejowych wszelkiego typu czy ciekawych obiektów inżynieryjnych. Niezbędnik każdego miłośnika transportu szynowego, który zabieram w każdą podróż po Polsce, nie tylko żelaznymi drogami.

Dodaj cytat z książki Atlas linii kolejowych Polski 2014