Pojęcie racjonalności nauk empirycznych

Okładka książki Pojęcie racjonalności nauk empirycznych
Mieszko Tałasiewicz Wydawnictwo: Wydział Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego Seria: Biblioteka Filozofii Nauki filozofia, etyka
filozofia, etyka
Biblioteka Filozofii Nauki
Wydział Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego
2000-01-01
2000-01-01
Filozofia racjonalizm empiryzm logika filozofia nauki
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Logic in Theology Rotolo Antonino, Bartosz Brożek, Jerzy Dadaczyński, Szczurek Jan, Solin Kim, Porwolik Marek, Duží Marie, Adam Olszewski, Materna Pavel, Mieszko Tałasiewicz, Kazimierz Trzęsicki, Damian Wąsek, P. Grygiel Wojciech, Jan Woleński
Ocena 0,0
Logic in Theology Rotolo Antonino, Ba...