Stolarz. Opowieść o najwspanialszych strategiach osiągania sukcesu

Jon Gordon Wydawnictwo: nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)

Autor bestsellerów Jon Gordon powraca z jak dotąd najbardziej inspirującą książką, pełną ważnych życiowych lekcji oraz najwspanialszych strategii sukcesu.
"Czerpiąc z doświadczenia pracy z niezliczonymi liderami, sprzedawcami, sportowcami profesjonalistami i amatorami, organizacjami typu non-profit i szkołami, Jon Gordon snuje zabawną i pouczająca historię, która...

Ciekawa pozycja
Z pewnością mogę polecić tego Audiobook'a. Słucha się dość fajnie, aczkolwiek nie jest to do końca to czego się po tej książce spodziewałem. Osobiście uważam, że nie zawiera ona zbyt wielu przydatnych wskazówek, a raczej życiowe prawdy, co nie zmienia faktu, że dla samej wiedzy warto posłuchać o metodzie stolarza.

• Nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
  • 2015
  • 2018