Linux Mint. Podstawy

Linux Mint Essentials
informatyka, matematyka
Krzysztof Sawka
Systemy operacyjne Linux Linux Mint

Pozycja o tyle dobra, że - choć napisana przez miłośnika Linuksa - nie jest bałwochwalczym uwielbieniem dla tego systemu. Książka jest skierowana dla użytkowników Windows, pokazuje, jak zrobić pewne rzeczy, które są w Windowsie, a których w Linuksie (wydawałoby się) nie ma. Autor jednak rozumie, że i Windows ma swoje zalety, że nie każdy może lubić wpisywać komendy w...

• 2019
  • Poradniki