Okładka książki Dyskursywizowanie Białoszewskiego. Tom 2. Dyskursy literaturoznawstwa naukowego i szkolnego
Piotr Sobolczyk Wydawnictwo: słowo/obraz terytoria językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
słowo/obraz terytoria

Okładka książki MiroFor 2020 / tom 1: „Ewr kąplet”? Sylwia Chutnik, Agnieszka Karpowicz, Igor Piotrowski, Adam Poprawa, Piotr Prachnio, Piotr Sobolczyk, Anna Sobolewska, Tadeusz Sobolewski, praca zbiorowa
Ocena 8,0
MiroFor 2020 /... Sylwia Chutnik, Agn...
Okładka książki Teksty Drugie 4/2017: Kierunki, zwroty i przystanki Marta Baron-Milian, Tomasz Chachulski, Aleksandra Derra, Adam Dziadek, Andrzej Franaszek, Sebastian Jagielski, Agnieszka Kluba, Michalina Kmiecik, Adam Lipszyc, Luiza Nader, Anna Nasiłowska, Krzysztof Obremski, Krystyna Pietrych, Agnieszka Rejniak-Majewska, Dorota Samborska-Kukuć, Wojciech Śmieja, Piotr Sobolczyk, Paweł Stangret, Ewa Szumilewicz, Wojciech Tomasik, Danuta Ulicka, praca zbiorowa
Ocena 0,0
Teksty Drugie ... Marta Baron-Milian,...