Białe siostry

Astrid Vollenbruch Wydawnictwo: Rea Cykl: Jednorożec (Astrid Vollenbruch) (tom 2) literatura młodzieżowa
Monika Michałowska
Rea
Jednorożec (Astrid Vollenbruch) (tom 2)
literatura młodzieżowa
Monika Michałowska

Nie jest książka nadzwyczaj ciekawa ale w sumie nie jest najgorsza tylko, że większość zdarzeń są przewidywalne. Kupiłam tą książkę głównie bo miała naprawdę przepiękną okładkę. Niezbyt ją polecam.
Olka i Julka, a wraz z nimi Szron - srebrzystogrzywy jednorożec - zostają wciągnięci w niebezpieczny spisek czarodziejów. Istnienie Mglistego Mostu i los jego strażniczek jest...

Może mi ktoś powiedzieć, czy jest już 3 część? Bo nie jestem pewna, a książka jest genialna i czekam na jej ciąg dalszy.

Bardzo fajna i ciekawa książka. Jest jedną z moich ulubionych.

W ogóle nie trzyma w napięciu, przewidywalna i czarująca naiwniaków piękną okładką. Bohaterowie są tak wściekle irytujący, że ma się ochotę wywalić książkę za okno lub walnąć nią w głowę autorkę w nadziei, że czegoś się nauczy. Naprawdę szkoda kasy na taki szmelc.

Dalsza część Jednorożca. Bardzo fajna i ciekawa. Nie żałuję, że ją kupiłam :)

• Fantasy
  • Fantastyka
  • 2017 Przeczytane
  • Astrid Vollenbruch
  • Fantastyczne
  • Młodzieżowe

Dodaj cytat z książki Białe siostry