Okładka książki SharePoint 2013 PL. Praktyczne zarządzanie zasobami informacyjnymi w przedsiębiorstwie Steve Goodyear
Steve Goodyear Wydawnictwo: Helion informatyka, matematyka
informatyka, matematyka
Helion
2015-04-03
2015-04-03
SharePoint zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa oprogramowanie informatyka

"SharePoint 2013 PL. Praktyczne zarządzanie zasobami informacyjnymi w przedsiębiorstwie" autorstwa Steve'a Goodyeara to solidny przewodnik dla każdego, kto zajmuje się zarządzaniem danymi i zasobami informacyjnymi w środowisku przedsiębiorstwa przy użyciu platformy SharePoint 2013. Książka ta nie tylko przedstawia podstawy obsługi SharePoint, ale również skupia się na praktycznych aspektach efektywnego zarządzania informacjami.

Steve Goodyear, z wykorzystaniem swojego doświadczenia w dziedzinie technologii Microsoft, dostarcza czytelnikowi spójny przewodnik po funkcjach i narzędziach dostępnych w SharePoint 2013. Książka obejmuje tematy takie jak organizacja dokumentów, zarządzanie uprawnieniami, tworzenie witryn i wiele innych. Autor nie tylko opisuje techniczne aspekty platformy, ale również ukazuje, jak skutecznie wykorzystać SharePoint do usprawnienia procesów biznesowych.

Dla mnie osobiście, "SharePoint 2013 PL" okazała się cennym źródłem wiedzy, zwłaszcza w kontekście praktycznego zastosowania SharePoint w firmie. Goodyear nie tylko pokazuje, jak konfigurować poszczególne funkcje, ale również podkreśla istotę odpowiedniego projektowania i zarządzania zasobami informacyjnymi w organizacji.

Steve Goodyear udowadnia, że SharePoint to nie tylko narzędzie do przechowywania dokumentów, ale kompleksowe rozwiązanie, które może zrewolucjonizować sposób, w jaki przedsiębiorstwo zarządza informacjami. Polecam tę książkę każdemu, kto pracuje z SharePoint 2013 i pragnie pogłębić swoją wiedzę na temat praktycznego wykorzystania tej platformy w środowisku korporacyjnym.

• Informatyka