Dzień Pamięci

Okładka książki Dzień Pamięci Vince Flynn
Okładka książki Dzień Pamięci
Vince Flynn Wydawnictwo: Rebis Cykl: Mitch Rapp (tom 7) kryminał, sensacja, thriller
Mitch Rapp (tom 7)
Memorial Day
Rebis
2006-01-01
2006-01-01
Andrzej Jankowski
thriller polityczny Flynn

Okładka książki Code Red Vince Flynn, Kyle Mills
Code Red Vince Flynn, Kyle M...
Okładka książki Lethal agent Vince Flynn, Kyle Mills
Lethal agent Vince Flynn, Kyle M...

RAP to nie gatunek muzyki. Mitch Rap to jedyny taki agent zabójca usidlony za biurkiem . Dzień pamięci to kolejna odsłona przygód tego super agenta . Jak zwykle mamy do czynienia z muzułmańskimi fundemalistami . Tym razem gra jest naprawdę o wysoką stawkę , bo do USA docierają wraz z terrorystami dwa ładunki jądrowe. W takiej grze nie ma miejsca na sentymenty , a jeśli na głowie masz jeszcze polityków ( skąd my to znamy - sami fachowcy ) to jest to naprawdę trudny pojedynek . Szkoda , że Vince Flynn już nie żyje , bo stworzył bardzo przyzwoitą serię . Poziom równy każdej z przeczytanych dotychczas przeze mnie pozycji tej serii bo.

Dobra warto przeczytać!!!

Dobra warto przeczytać!!!

terroryści wworzą do USA dwie bomby atomowe i chcą wysadzić MY i Waszyngton. Agent CIA Mitch Rapp ich powstrzymuje

Kocham całą serię o Mitchu Rappie, to mój ulubiony bohater książek sensacyjnych. Świetnie napisana książka.

Świetna książka, po według mnie słabszych poprzednich w których było zbyt dużo polityki, znów chce się kontynuować cykl o Mitchu Rappie

• Kupić
  • Mam w biblioteczce