Okładka książki Literatura arabska. Dociekania i prezentacje. Tom 2. Prawo i teologia islamu. Współczesna proza arabska
Marek M. Dziekan Wydawnictwo: Wydawnictwo Akademickie Dialog Cykl: Literatura Arabska. Dociekania i prezentacje (tom 2) językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Literatura Arabska. Dociekania i prezentacje (tom 2)
Wydawnictwo Akademickie Dialog
2001-02-03
2001-02-03
Arabowie kultura arabska literatura arabska islam
Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki Mit, obraz, metafora w kulturach Azji i Afryki Marek M. Dziekan, Sylwia Filipowska, Ewa Siemieniec-Gołaś
Ocena 0,0
Mit, obraz, me... Marek M. Dziekan, S...
Okładka książki Arabska wiosna i świat arabski u progu XXI wieku Marek M. Dziekan, Zdulski Krzysztof, Bania Radosław
Ocena 7,0
Arabska wiosna... Marek M. Dziekan, Z...
Okładka książki Islam. Minibook Janusz Danecki, Marek M. Dziekan, Anna Krasnowolska
Ocena 6,0
Islam. Minibook Janusz Danecki, Mar...