Okładka książki Nowe przygody Mikołajka + Nieznane przygody Mikołajka + Nowe przygody Mikołajka. Kolejna porcja (komplet)
Rene GoscinnyJean-Jacques Sempe Wydawnictwo: Znak literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Znak
2012-10-03
2012-10-03
Barbara Grzegorzewska

Okładka książki Mikołajek. Psze pani, on ściaga. Rene Goscinny, Jean-Jacques Sempé
Ocena 8,1
Mikołajek. Psz... Rene Goscinny, Jean...
Okładka książki Mikołajek. Jedziemy na wakacje Rene Goscinny, Jean-Jacques Sempe
Ocena 7,8
Mikołajek. Jed... Rene Goscinny, Jean...