Agile. Przewodnik po zwinnych metodykach programowania

Okładka książki Agile. Przewodnik po zwinnych metodykach programowania
Jennifer GreeneAndrew Stellman Wydawnictwo: Helion informatyka, matematyka
informatyka, matematyka
Helion

Okładka książki Rusz głową! Agile Jennifer Greene, Andrew Stellman
Ocena 8,0
Rusz głową! Agile Jennifer Greene, An...
Okładka książki Przebój lata Kate Austin, Jennifer Greene, Stevi Mittman
Ocena 0,0
Przebój lata Kate Austin, Jennif...

Z jednej strony dużo informacji i dobry przewodnik po metodykach zwinnych, zarówno od strony stosowanych technik, jak i samej filozofii stosowanej metodyki oraz zmianach w nastawieniach ludzi ją stosujących... z drugiej jednak strony książkę czytało mi się ciężko przez dużą ilość powtórzeń tych samych informacji. Już wydawałoby się, że wszystko jasne i idziemy dalej, a tu znów powrót do tego samego tematu i powtórzenie, tylko, że od innej strony. Powstaje przez to wrażenie, że książka mogłaby być krótsza.

Długa, nudna, trudno w szybki sposób znaleźć konkretne informacje zawarte w niej. Za takie pieniądze można znaleźć zdecydowanie ciekawsze książki.

Dodaj cytat z książki Agile. Przewodnik po zwinnych metodykach programowania